Toptan Gıda Kupa Gıda

Ev dışı tüketim sekötüründe hizmet veren Kupa Gıda'nın kuruluşu 1990 yılına dayanmaktadır. Toplamda 8000 m2 alanda, -18, +4 soğuk hava deposu, 65'den fazla pazarlama, sevkiyat, nakliye ve yükleme boşaltma aracı ile İstanbul'un tamamına kesintisiz hizmet vermektedir.

İstanbul’da kaliteli markaların distribütörlüklerini bünyesine alarak satış dağıtım hizmetlerini en iyi şekilde yapma yolunda adım adım ilerlemektedir. İstanbul’da Perakende, EDT ve Toptan kanallarına yönelik satış dağıtım hizmetlerini sağlamakta; bu kapsamda {otel, kafe, restaurant, okul kantinleri, üniversiteler gibi noktaları kapsayacak tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir.

Ticari faaliyetinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan more info anlayışa sahip bakış açımızla, tedarikçileri ile kesin çözümler üreterek beklentilere yerinde ve doğru çözümler sunmaktayız. Sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek; sahip olduğumuz misyon ve vizyona uygun şekilde uygulamalarımıza yansıtmaktayız. İstanbul'un en büyük ev dışı tüketim şirketi olmaktan gurur duyuyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *